Paskolos: kur pasiskolinti pigiau?

Greitosios paskolos internetu – vienas dažniausių lietuvių pasirinkimų iškilus finansinėms problemoms. Iškyla klausimas, kur pasiskolinti pinigų? Kur pasiskolinti pigiau? Kadangi nuo 2016-ųjų lapkričio mėnesio įsigaliojo naujas įstatymas, kuris dar griežčiau reglamentuoja paskolų rinką – vis daugiau žmonių išdrįsta pasinaudoti pasiskolinimo galimybėmis. Mūsų paskolos prašymai yra apsaugoti įstatymais, o daugelis kreditus teikiančių įmonių nustato minimalius kriterijus, kuriuos reikia atitikti norint gauti paskolą. Natūralu, kad patrauklios sąlygos vilioja daugelį.

greita paskola is credit24
greita paskola is paskolu klubo
kreditai is mano paskolagreita paskola is credit24greita paskola is mini paskolakreditai is smspinigai

Prieš skolinantis įvertinkite šiuos veiksnius

Paskolos ir kreditai nebūtinai yra pražūtis. Svarbiausia kuo atsakingiau įvertinti tam tikrus kriterijus. Labai blogai, kad daugelis žmonių skolinasi neįvertinę savo galimybių. Jeigu jie pasiskaičiuotų kokią pinigų sumą po kiek laiko reikės grąžinti – galbūt paprasčiau nuspręstų, ar paskola jiems tikrai yra reikalinga.

  • Būtinai susižinokite, kokio dydžio palūkanos Jūsų laukia. Daugelis elektroninių vietų turi skaičiuokles, kur galima suvesti galutines sumas už paskolas. Išsiaiškinkite, kokios galimybės ir kiek teks grąžinti.
  • Taip pat rekomenduojame įvertinti, kiek kainuos prasitęsti paskolos grąžinimo laiko tarpą tokiu atveju, jeigu jų nepavyktų atsiduoti nustatytų laiku. Tai labai svarbu. Daugelis žmonių negalvoja, kad jiems gali reikėti tokios paslaugos, tačiau statistika rodo, kad reikia ir gana dažnai.
  • Būtinai labai detaliai susipažinkite su paskolos sąlygomis. Jas galite perskaityti internete. Jeigu kas nors yra neaišku – būtinai išsiaiškinkite. Taip pavyks sėkmingiau grąžinti pinigus, o iškilus problemoms jas sėkmingai išspręsti.

Kuo artimiau bendrausite su atsakingu asmeniu, kuris skolina, tuo sėkmingiau pavyks pinigus ir grąžinti. Svarbiausia nepamirškite, kad skolinimasis negali būti impulsyvus žingsnis.

Kaip pasirinkti geriausią įmonę, kur pasiskolinti pigiau?

Geriausi paskolų pasiūlymai internete pateikiami labai išsamiai, todėl žmonėms labai patogu juos palyginti ir pasirinkti tą, kuris geriausiai atitinka poreikius. Nurodysime kriterijus, kuriais vertinant rekomenduojame ieškoti įmonės.

  • Būtinai perskaitykite atsiliepimus apie įmonę. Tai gali padėti susidaryti nuomonę, ar paslaugos yra tokios geros, kokios pristatomos, ar ne. Komentarų rekomenduojama ieškoti įvairiuose forumuose.
  • Žinoma, palyginkite ir palūkanas. Juk visada norisi susimokėti kuo mažiausią pinigų sumą.
  • Detaliai išsiaiškinkite visas sąlygas ir pasižiūrėkite, ar apskritai atitinkate skolininko kriterijus.
  • Bendraukite su finansininkais. Naudokitės tik tų paslaugomis, kurie nuoširdžiai dirba, kad Jums suteiktų kuo geresnes ir kokybiškesnes paslaugas.

Kuo daugiau smulkmenų įvertinsite – tuo tikresnis būsite, kad Jūsų pasirinkimas yra geriausias.

Rizikos mažinimas

Kreditai tikrai labai geras pasirinkimas, tačiau daugelis žmonių dėl skubėjimo neranda jiems tinkamiausio varianto ir skolinasi iš to, kuris pats pirmas pasitaiko po ranka. Juolab, labai daug žmonių paprasčiausiai neįvertina rizikos. Puiku, kad Lietuvos įstatymai stengiasi pagerinti vartojimo kreditų būklę Lietuvoje. Praeitais metais priimti įstatymai padėjo skolintis kur kas atsakingiau ir labiau įvertinus riziką nuo kurios nei vienas iš mūsų nėra apsaugotas.

Atsakingas skolinimasis – atsakingas ir grąžinimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *