Paskolos bedarbiams: kokios galimybės pasiskolinti?

Kreditai – puikiai visiems lietuviams pažįstama paslauga. Turbūt nesunkiai atrastumėte pažįstamų, kurie gali papasakoti apie savo patirtį su kreditais. Tai puikiai įrodo, kad šiais laikais didesnį arba mažesnį kontaktą su paskolomis yra turėję beveik visi. Tiesa, kalbant apie kreditus retas žino, kad egzistuoja ir paskolos bedarbiams. Taip, visiškai teisingai supratote. Pasiskolinti gali ir tas, kuris neturi pastovių pajamų!

greita paskola is credit24
greita paskola is paskolu klubo
kreditai is mano paskolagreita paskola is credit24greita paskola is mini paskolakreditai is smspinigai

Sąlygos, kurias reikia atitikti norint paskolos bedarbiams

Kiekviena kreditus teikianti įmonė nusistato sąlygas, kurias privalu atitikti tokiu atveju, jeigu norite pasiskolinti. Kreditai nedirbantiems, kaip ir tiems, kurie turi darbą, suteikiami atitikus tam tikras sąlygas. Nors kiekviena įmonė nustato vis kitas, tačiau galima nesunkiai pastebėti tendencijas.

  • Pats svarbiausias kriterijus yra tai, kad toks asmuo privalo turėti užstatą. Kas tai bus – nustato kiekviena įmonė. Tačiau dažniausiai jos labai lanksčios ir pasiruošusios priimti ir nestandartinį užstatą (pavyzdžiui, buitinę techniką, o gal ir žemės ūkio techniką). Daugelis įmonių sutinka, kad asmuo galėtų pasiskolinti iki 90 procentų viso užstato vertės.
  • Žinoma, asmuo turi būti pilnametis. Nei vieną įmonė, kad ir kaip ji skolina – jokiu būdu nesuteikia paskolos tokiam asmeniui, kuris neturi 18 metų. O kai kurios įmonės skolina tik sulaukus 21-erių metų amžiaus.
  • Dažniausiai paskola suteikiam tik Lietuvos respublikos piliečių. Kai kurios įmonės dar suteikia paskolas tiems asmenims, kurie turi teisę nuolatinai gyventi šalyje.
  • Kai kurioms įmonėms labai svarbu, kad skolininkas neturėtų kažkokių labai rimtų įsipareigojimų kitiems. Paprasčiausiai tai leidžia jaustis kur kas drąsiau ir būti tikram, kad žmogus noriai grąžins pasiskolintus pinigus.

Paskolos neturintiems darbo gaunamos labai panašiai kaip ir tiems, kurie turi pastovias pajamas duodantį šaltinį. Taigi, šiuo atveju svarbiausia įvertinti skirtingų įmonių pasiūlymus. Kuo daugiau variantų palyginsite – tuo labiau Jums tinkamą atrasti pavyks.

Iš ko skolintis bedarbiui?

Kreditai bedarbiams suteikiami daugelyje įmonių. Priklausomai nuo to, kokios yra Jūsų galimybės ir apskritai kokios pinigų sumos Jums reikia – ieškokite atitinkamo varianto. Nurodysime kelis kriterijus, kurie dažniausiai yra patys svarbiausi lyginant skirtingas įmones. Tai padeda užsitikrinti, kad radote geriausią variantą iš pačių geriausių.

  • Būtinai įvertinkite, kokio dydžio palūkanos apipina konkrečią paskolą. Pasistenkite surasti pigiausią variantą, kad netektų permokėti.
  • Žinoma, labai svarbu detaliai įsiskaityti į sąlygas. Tokiu atveju ne tik įsitikinsite, ar galite pasiskolinti, tačiau būsite tikras dėl savo teisių.
  • Įvertinkite ir savo riziką. Paprasčiausiai pasižiūrėkite, kiek kainuoja paskolos prasitęsimo laiko tarpas tokiu atveju, jeigu iškiltų kokios nors papildomos problemos ir nepavyktų paskolos grąžinti laiku.
  • Naudinga susipažinti su kitų žmonių komentarais susijusiais su tam tikros įmonės suteiktomis paslaugomis. Ar žmogaus lūkesčiai liko patenkinti?

Paskolos bedarbiams – puiki galimybė susitvarkyti iškilusias problemas greitai, paprastai ir pigiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *